[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Zajmujemy się dzierżawą odkurzaczy do czyszczenia mechanicznego. W magazynie mamy odkurzacze do prania marki Karcher. Wszystkie sprzęty są dokładnie serwisowane.

W ofercie mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z sprzętem przekazujemy dwie ssawki: do czyszczenia tapicerki a także do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Istnieje możliwość wynajmu na dobę lub cały weekend. Odkurzacz można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie firmy. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Piastowie czy Nieporęcie dowozimy i odbieramy sprzęt wprost do mieszkania.

Dobrze jest czyścić fotele zwykle 2 razy. Dzięki regularnemu czyszczeniu można utrwalić dobry wygląd mebla. W środku tapicerki zbiera się ogromna ilość roztoczy. Dodatkowo brudna kanapa nie prezentuje się zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze stolicy zwykle proponują usuwanie brudu wykładzin metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu tkaniny mieszanką wody i chemii. To prosta i nad wyraz skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy możliwe jest wypranie rozmaitych plam z kanapy? Na ogół tak. Dobrze przemyślana metoda wraz z profesjonalnym,specjalistycznym sprzętem oraz sprawdzonymi środkami do czyszczenia pozwala wyeliminować bardzo ciężkie plamy, jakie źle wpływały na „look” tapicerki.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię