[Firma] Szkolenia Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy na stronę firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne szkolenia MS Excel zarówno Excel dla początkujących w których kursant rozpoczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, nabędzie umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez MS Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla uczestników , które już pracują w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs MS Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć kurs .

W naszej ofercie znajdziecie szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel jak również pozostałe szkolenia z pakietu MS Office .

Na stronie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Bydgoszczy Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma kursów online niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię