[Firma] Schody drewniane do domu od Drewdom

  • By Drewdom
  • Kategoria Budownictwo
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wygodne schody drewniane na zamówienie. Jeśli szukasz gustowne, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Firma Drewdom wytwarza schody drewniane już od od ponad 30 lat – schowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z potężnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma bezpośredni wpływ na jakość wykonania, jakość drewna, szybkość montażu oraz świetny kontakt z klientem.
Fima Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale współgra z zielenią, szklanymi detalami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest trwałe i pięknie wygląda, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w różne style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię